העמוד של איציק קלה בפורטל המוזיקה חפלה, חדשות ועידכונים על איציק קלה בפורטל המוזיקה חפלה. שירים, אלבומים, סינגלים של איציק קלה, תמונות של איציק קלה מילים לשירים, האזנה לשירים החדשים, כתבות צבע וראיונות.

איציק קלה

איציק קלה, יליד 1953, מוכר בעיקר מהלהיטים: "מחפש את הדרך", "אני קורא בשמך", "מתגעגע", "קסם" ו"ילדה של אבא"

איציק קלה נולד ב- 3/5/53 בירושלים למשפחה קשת-יום והתייתם מאביו כשהיה בן שנתיים. הוא נשוי, אב לארבע בנות וסב לשישה נכדים. מאז שהוא זוכר את עצמו, נשם וחי איציק את המוסיקה. בגיל 10 התגלה כשרונו על-ידי רחמים עמר ז"ל שהיה מורם של מרבית הפייטנים והחזנים באותה תקופה. לאיציק הוא שימש כאב רוחני, לימד אותו תווים ונגינה במנדולינה, גיטרה, עוד ובוזוקי. כמו-כן קנה לו ציצית ותפילין לבר המצווה שלו.
ההשמעה הראשונה של איציק ברדיו הייתה כשהיה בן 18 ושימש כסולן להקת "אור החיים", כמה שנים מאוחר יותר החל איציק להופיע באירועים ומועדונים בליווי צוות נגנים קבוע.


בשנת 1978 יצא אלבומו הראשון "על הרי הקסטל", ומאז הוציא כמעט 30 אלבומים נוספים – "והיא איננה", "מחפש את הדרך", "כולנו בחפלה", "מכתב אהבה", "מאמי מאמי", "כל עוד נאמין", "אדם ועולמו", "תביני אותי", "שאלי", אלבום השירים השקטים, אלבום השירים השמחים, "בי נשבעתי", "אני קורא בשמך", "איציק קלה וחברים", "אנא כורדי", "מלאך שלי", "שמור עלינו", "הסתכלי לי בעיניים", "מתגעגע", "איציק והכוכבים", "בשירי מסורת" ו"שיהיה רק במזל".

בשנת 2009 מילא קלה לראשונה את אמפיתיאטרון קיסריה פעמיים ויצא לסיבוב הופעות חורפי בהיכלי התרבות השונים בארץ. במהלך שנת 2011 צפוי לצאת אלבומו ה-31 של קלה.

בשנת 2010 הוציא את האלבום "עמנו ישראל" המכיל שירי מסורת ודת, ובשנת 2011 הוציא את הסינגלים: "בא לי", "קסם" דואט עם עומר אדם, "בשבילך" ו"ילדה של אבא".

תגיות קשורות:


איציק קלה

פורסם בתאריך: אפר' 07, 2011

אמנים חמים

אייל גולן, יליד 1971, נבחר לזמר העשור בשנת 2010, בין להיטיו הגדולים – "זה אני", "בלעדייך", "מי שמאמין", "הוזה אותך מולי", "בשבילך נוצרתי", "כשאחר", "כשאת איתו" ועוד!

קרא עוד

שרית חדד, ילידת 1979, בעלת רזומה של 20 אלבומים, עובדת בימים אלו על אלבומה ה-21.

קרא עוד

דודו אהרון, יליד 1984, בעל רזומה של שלושה אלבומי אולפן, עובד בימים אלו על אלבומו הרביעי.

קרא עוד

הצטרפו אלינו בפייסבוק

אמנים באתר